SLEVA - pletivo 1500 x 3mm - 126Kč
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Denně 10.00–21.00 hod
0 ks a m
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Při nákupu nad 4 000 Kč Vám zboží dovezeme v okolí Třince na naše náklady jako poděkování za nákup v našem e-shopu. (Nevztahuje se na těžké betonové výrobky)
Novinky
09.11.2022
Vrtání děr - MINIBAGREM
  Nabízíme Vám jednoduché vrtání děr strojově minibagrem. Jedná se o rychlé vyvrtání děr bez namáhavé práce ručním vrtákem. číst celé
24.07.2020
NOVĚ OTEVŘENÁ PRODEJNA
AREÁL JZD v OLDŘICHOVICÍCH Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu veškerého materiálu na oplocení , kde si můžete sami prohlédnout a vybrat ze ... číst celé
22.01.2021
MOBILNÍ SET pro oplocení našich zvířecích mazlíčků
Mobilní set panelů pro oplocení prostoru pro psy, domácí mazlíčky a hospodářské zvířectvo Set se skládá ze 7 panelů + branka Pro větší rozměr možno ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
NOVĚ OTEVŘENÁ PRODEJNA areál JZD Oldřichovice 50

 

           

 1. Úvod
 2. OBCHODNÍ PODMÍNKY
OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

 1. ROZSAH PLATNOSTI

Těmito Všeobecnými obchodními podmínkami (dále jen „Podmínky“) se řídí všechny obchodní vztahy uzavírané mezi firmou

Petr Raszka se sídlem Oldřichovice 908,73961 Třinec, IČ: 73194280 (dále jen „prodávající“) a druhými stranami (dále jen „kupující“).

 

 1. UZAVŘENÍ SMLOUVY

Jednotlivé kupní smlouvy jsou uzavírány na základě písemné/e-mailové/telefonické/on-line nebo ústní objednávky kupujícího. Na základě objednávky kupujícího,prodávající kupujícímu vystaví návrh kupní smlouvy, v němž kupujícímu potvrdí druh, kupní cenu, množství produktů, jež se kupujícímu zavazuje dodat, místo a termín dodání, způsob dopravy a formu úhrady kupní ceny.

V případě písemného potvrzení má kupující právo do 3 pracovních dnů od obdržení návrhu kupní smlouvy podat prodávajícímu písemně návrh na změnu kupní smlouvy nebo na její zrušení. Neučiní-li tak ve stanovené lhůtě, je kupní smlouva mezi oběma stranami uzavřena, a to v té podobě, jak je uvedeno v návrhu kupní smlouvy. V případě návrhu kupujícího na změnu prodávající kupujícímu znovu vystaví opravený návrh kupní smlouvy, v němž kupujícímu potvrdí druh, kupní cenu, množství produktů, jež se kupujícímu zavazuje dodat, místo a termín dodání, způsob dopravy a formu úhrady kupní ceny. Kupní smlouva mezi oběma stranami, a to v té podobě, jak je uvedeno v pozdějším návrhu kupní smlouvy, je pak uzavřena okamžikem, kdy návrh kupní smlouvy obdrží kupující a do dvou pracovních dnů následujících po dni doručení nepodá námitku. Za potvrzení objednávky lze považovat i její faktické splnění prodávajícím.

 

 1. CENY

Kupní cena je stanovena dle dohody mezi prodávajícím a kupujícím a je uvedena v návrhu kupní smlouvy, nedohodnou-li se smluvní strany v konkrétním případě jinak. Jestliže se po uzavření smluvního vztahu podstatně změní náklady vztahující se k plnění předmětu smlouvy, smluvní partneři se dohodnou písemně na úpravě ceny.

 

 1. TERMÍN PLNÉNÍ

Dnem dodání je den převzetí zboží odběratelem na prodejně dodavatele. Dodávky po částech jsou možné po dohodě s odběratelem.

 

 1. ZÁRUKA

Výrobce/prodejce plně odpovídá za skryté výrobní a materiálové vady ve smyslu ustanovení Občanského/Obchodního zákoníku po dobu 24 měsíců ode dne zakoupení výrobku. Záruka se nevztahuje na vady způsobené neoprávněným zásahem, v důsledku použití zboží k jiným než určeným účelům, nevhodným skladováním, neodbornou montáží, mechanickým poškozením, které není způsobeno opotřebením vzniklým obvyklým užíváním, výrobek byl vystaven nadměrnému zatížení (v rozporu s předpisy, event.doporučením výrobce), živelnými pohromami nebo vyšší mocí.

 

 1. REKLAMACE

Reklamace se řídí příslušnými ustanoveními Občanského/Obchodního zákoníku a Zákona na ochranu spotřebitele. Zákazník je povinen při převzetí si zboží řádně prohlédnout/zkontrolovat! Na pozdější reklamace (zřetelné zevní poškození vzniklé např.při přepravě) nebude brán zřetel. V případě oprávněné/prokázané vady zboží, na které se vztahuje záruka, má zákazník právo na jeho bezplatnou opravu nebo výměnu. Reklamaci zákazník uplatňuje u prodejce u firmy Petr Raszka Oldřichovice 908,73961 Třinec

 

8. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Odstoupit od smlouvy nebo závazné objednávky lze písemnou formou nebo telefonicky +420725944049 do 2 dnů.

 

9. PLATEBNÍ PODMÍNKY A VÝHRADA VLASTNICTVÍ

Pokud není sjednána platba v hotovosti na pokladně dodavatele, je odběratel povinen uhradit fakturu v plné výši do termínu uvedeném na faktuře.

Dodavatel vystaví fakturu při dodání zboží odběrateli.  Vystavená faktura slouží zároveň jako dodací list a prokazuje dodání zboží odběrateli. V případě nedodržení termínu splatnosti faktury, zavazuje se odběratel uhradit smluvní pokutu ve výši 0,05 % z fakturované částky za každý den prodlení a od 7. dne prodlení ve výši 0,2 % denně za každý den prodlení do zaplacení celé fakturované částky.

Až do zaplacení celé fakturované částky včetně případných smluvních pokut je zboží majetkem dodavatele. Po úhradě celé částky přechází vlastnické právo na kupujícího. V případě nezaplacení faktury v termínu splatnosti, může být přistoupeno k odebrání zboží. Odběratel se zavazuje umožnit odebrání zboží pracovníkům dodavatele.

 

10. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJÚ

Vyplněním a odesláním objednávky v e-shopu kupující dává prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Prodávající MSD a.s. respektuje zákon na ochranu osobních údajů, neposkytuje žádné informace třetím osobám a na e-mail kupujícího nezasílá žádné marketingové informace. Viz informace o zpracování osobních údajů.

 

Novinky z našeho blogu

GABIONY - jednoduchý a moderní plot
14.03.2021
GABIONY - jednoduchý a moderní plot
GABIONY - jednoduchý a moderní plot číst celé
Dovoz až k vám domů
12.08.2019
Dovoz až k vám domů
Při nákupu nad 4 000 Kč Vám zboží dovezeme v okolí Třince na naše náklady jako poděkování za nákup v našem e-shopu. číst celé
        Stálice v oplocení....
12.08.2019
Stálice v oplocení....
Čím silnější drát, tím PEVNĚJŠÍ a KVALITNĚJŠÍ je pletivo číst celé
Jaký je nový trend v plotech?
12.08.2019
Jaký je nový trend v plotech?
Pevnost, robusnost, bezúdžbovost, representativní vzhled, bezpečnost a jednoduchá montáž. To vše jsou vlastnosti 3D i 2D plotových dílců. Do popředí... číst celé
POTŘEBUJETE PORADIT S VÝBĚREM?

Petr Raszka

  +420 725 944 049

   pletivotrinec@seznam.cz

 

KDE NÁS NAJDETE?

© 2019 Pletivo Třinec | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz